Svařovací invertor pro ruční svařování obalenou elektrodou (MMA). Invertor TELWIN TECHNOLOGY 216HD je moderní, lehké a přenosné zařízení pro ruční svařování (MMA). Různé typy obalovaných elektrod a svařování neodtavitelnou elektrodou v ochranné atmosféře argonu (TIG-DC). Invertory s označením CE umožňují svařování i celulosovou elektrodou.

Přepínač pro změnu dynamiky oblouku pro MMA a TIG. Invertory jsou vybaveny moderními funkcemi pro automatickou regulaci proudu oblouku Hot Start, Arc Force (u řady TECHNOLOGY nastavitelnými) a pro bezproudové odtržení elektrody při jejím přilepení Anti-Stick. Elektronické ochrany proti přetížení, přepětí a podpětí v síti a tepelná ochrana. Invertor s typovým označením GE je vybavený obvody pro bezproblémové napájení z mobilních generátorů.

Všechna zařízení charakterizuje snadné zapálení oblouku, jeho vysoká stabilita až do nejnižších hodnot svařovacího proudu a jeho plynulá a vysoce přesná regulace.Všechna uvedená invertorová zařízení najdou nejširší oblast použití jak v zámečnických a opravárenských dílnách, tak na stavbách a ve strojírenské výrobě. Řada TECHNOLOGY je konstruována tak, aby nežádoucí vnější vlivy prostředí byly při provozu eliminovány. Vyniká vysokou stabilitou oblouku při výkyvech napájecího napětí.

Rozsah dodávky:

Příslušenství
Kufr

Technické parametry:
Příkon 8 kW
Hmotnost 9,3 kg
Průměr elektrody 1,6 - 4 mm
Napájecí napětí 230V / 50Hz
Proudový rozsah 5 - 180 A
Zatěžovatel 30% 180 A, při 40°C
Zatěžovatel 60% 125 A, při 40°C
Napětí na prázdno 83 V
Krytí IP 23