Skleníky řady VENUS jsou zařazeny do kategorie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcem z Velké Británie a je certifikovaný německou zkušebnou TÜV.  Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů síly 1,2 mm, prosklení je z kaleného matného zahrádkářského skla síly 4 mm. Matné sklo výrazně snižuje přehřívání prostoru uvnitř během letních měsíců a současně zajišťuje dostatečnou světelnou propustnost. Kalená verze skla zajišťuje jeho naprostou bezpečnost - v případě rozbití se skleněná výplň roztříští na tisíce malých kousků, což zabrání případnému vážnému zranění. To je velmi důležitá vlastnost skleníku, kterou ocení především rodiče malých dětí pobíhajících po zahradě. Prosklení je do hliníkových profilů kotveno pomocí ocelových sponek.

 

Uchycení skla - systém Clips

Smluvní záruka 15 let na AL konstrukci


Konstrukce skleníku je zeleně lakovaná.

 
Obsahem balení jsou jednokřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 61 x 161 cm), AL profily, prosklení, 2x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál + pozinkovaná základna. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, další větrací střešní i boční okénka, automatické otvírače k těmto okénkům, okapové sady, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem. Baleno v papírovém kartonu. Prosklení je zabalené v nevratné dřevěné bedně.

 

Základna ke skleníku ZDARMA!


Prezentaci skleníku VENUS s matným sklem můžete vidět na videu zde: https://www.youtube.com/watch?v=RtBDMTsKqvY 


Popis skleníku můžete vidět na videu zde: https://www.youtube.com/watch?v=YE4EK9xmKVM 

Stručný návod ke skleníku můžete vidět na videu zde: https://www.youtube.com/watch?v=k2vXtr0f2D8 

Podrobný návod ke skleníku můžete vidět na videu zde: https://www.youtube.com/watch?v=Y8rUq3TYtVg 

 

Na videích je ukázána stavba skleníku s polykarbonátovým prosklením.

 

Upozornění:
1) Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení skleníku a po montáži ocelové základny (nebo konstrukce skleníku). Uváděné rozměry skleníku jsou max vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.

2) V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).

 

Technické parametry:
Kategorie : Hliníkové skleníky
Hmotnost : 278kg
Barva : zelená
Stř. okna : 2x
Zastavěná plocha : 7.39m2
Šířka (vnější) : 1.93m
Délka (vnější) : 3.83m
Výška (vnější) : 1.97m
Dveře : jednokřídlé posuvné
Šířka dveří : 0.61m
Výška dveří : 1.61m
Ukotvení prosklení : ocelové sponky
Materiál konstrukce : eloxovaný hliník síla 1.2 mm
Záruka na konstrukci : 15 let na vybrané vlastnosti AL konstrukce
Výrobce : Vitavia Garden
Základna přibalena : AKCE - základna ke skleníku ZDARMA
Materiál prosklení : kalené matné sklo 4 mm