Robotická travní sekačka ZCS PRO TECH B40i - Technologicky pokročilá  profesionalita pro Vaši zahradu. Výkonný robot atraktivního designu typického pro italské výrobky, který zvládne zahradní plochy Až do 10.000 m2, a to i s více oddělenými plochami. Tento model je dále vybaveny novým modulem ZCS Connect pro připojení a komunikaci s robotem, a to kdekoliv a kdykoliv.
 
Výhody
Vysoce účinné bezkomutátorové motory
Výkonné Li-Ion baterie 2x15 Ah
Svahy až 45 %
Zvládá až 8 oddělených ploch
Lehký a robustní uhlíkový kryt
Dokonalé sekání i na nerovném povrchu

Přijímač bluetooth: Pro přenos softwarových aktualizací z chytrého telefonu / tabletu do robota a pro používání aplikace ze systému iOS a Android.
Senzor úsporného režimu: Pro rozpoznávání posekaných ploch a zkrácení pracovních dob ve prospěch trávníku a za účelem nižšího opotřebení robota.
Bezkomutátorové motory: Robot je vybaven bezkomutátorovým motorem, což zajišťuje delší životnost, nižší vybíjení baterie a sníženou hlučnost.
Dešťový senzor: Zaznamenává výskyt deště a aktivuje návrat robotické sekačky do nabíjecí stanice.
Spirálový sekací systém: Robotická sekačka je schopna rozeznat přítomnost vyšší a/nebo hustší trávy v jedné části zahrady a když to uzná za vhodné, může automaticky aktivovat spirálový pohyb za účelem dosažení dokonalého výsledného vzhledu trávníku. Spirálový pohyb je aktivován také v případě, že obsluha stiskla ovládací prvek “ENTER”, zatímco robotická sekačka provádí sekání.
Sekací systém s inteligentním dělením: Robot vytváří a ukládá virtuální mapy plochy, po které se pohybuje, a pamatuje si pracovní doby využité pro každou plochu. Když robot pracuje na ploše, která nebyla po určitou dobu sekána, seká trávu spirálovitě s přesahem přes náhodné sekání.
Modul ZCS Connect: Pro připojení robota a interakci s ním, a to kdekoliv a kdykoliv. Toto nové zařízení označené ZCS umožňuje připojení a komunikaci s robotem, a to kdekoliv a kdykoliv (pomocí vašeho chytrého telefonu či tabletu). Pomocí aplikace je možné nastavovat časové profily robota, ověřovat místo (geolokalizace), izolovat a nebo zpracovávat konkrétní části zahrady (Go Away), sledovat stav robota a přijímat upozornění, když se dostane ze zahrady (alarm geo-oplocení,pokročilý systém bránící krádežím). Díky funkcím Go Home a Work Now je možné zadat pokyn k návratu do dobíjecí stanice a k práci na zahradě.
 
Technické parametry:
Max. doporučená plocha: 10.000 m2
Typ motoru: Bezkomutátorový
Baterie Li-Ion: 2x 15 Ah
Max. přípustný svah: 45%
Max. svah: 35%
Svah na vějším okraji nebo u obv. vodiče: 20%
Průměrná doba  provozu: 6:00 hod.
Dobíjecí režim: Kontakt
Typ čepele (nože): 4-bodová hvězdicová čepel
Sekací šířka: 84 cm (3 nože)
Sekací výška: 25-85 mm
Spirálový sekací systém: ANO
Sekací systém s inteligentním dělením: ANO
Úsporný režim: ANO
Dešťový senzor: ANO
Počet pracovních ploch : 8
Modul ZCS Connect (GPS, GSM): ANO
Uživatelské rozhraní: Dotykový displej
Ovládání aplikací: ANO Bluetooth - GSM
Přijímač Bluetooth: ANO 
Snímač zvednutí/překlopení: ANO
Tlačítko nouzového zastavení: ANO 
Bezpečnostní PIN: PIN a geo-oplocení
Délka obvodového vodiče: 0 m (na dokoupení)
Upevňovací hřeby: 100 ks (zbytek na dokoupení)
Nabíjecí stanice: ANO
Kryt dobíjecí stanice: ANO (na dokoupení)
Hmotnost včetně baterií: 45 kg
Velikost robota (dxšxv): 1200x970x380 mm
Profil kol: Classic
Akustický výkon: 75-65 dB(A) 
Stupeň krytí: IP21