Aku 40 V vyvětvovací pila 25 cm s bezuhlíkovým motorem má snadné napínání řetězu z boku stroje. Výjimečně lehká jednoruční pila vhodná na krácení palivového dřeva, na prořezávání stromů, truhlářské práce v uzavřených prostorech i ve výškách, arboristické práce apod. Pilová lišta i řetěz Oregon. Protiskluzová úprava držadel. Průhledné okénko olejové nádrže pro snadnou kontrolu stavu oleje. Automatické mazání řetězu. Elektronická brzda řetězu. Bezpečnostní vypínač. Možno kombinovat s bateriemi 40V 4Ah nebo 40V 2Ah. LED indikátor stavu nabití baterie.

Bezuhlíkový indukční motor GreenWorks je absolutní špičkou mezi elektrickými motory. Díky absenci uhlíků je takřka bezúdržbový. Ještě důležitějšími vlastnostmi oproti klasickým motorům jsou delší životnost, vyšší účinnost, vyšší otáčky, o 30% vyšší točivý moment, o 70% méně vibrací a nižší hlučnost. Zákazník tak získá aku stroj se všemi jeho výhodami a s výkonem, který mu dosud byly schopny poskytnout pouze benzínové stroje.

Akumulátor a nabíječka není součástí dodávky.

SÍLA, KTERÁ VÁS OHROMÍ

Greenworks představuje nejmodernější technologii bezuhlíkových motorů DigiPro. Nyní je aku technika taková, jakou jste ji vždy chtěli mít – silná, tichá, bezúdržbová. S novými motory DigiPro nyní zvládnete i úkoly, které byly dříve vyhrazeny pouze benzínovým strojům.

Výhody bezuhlíkových motorů DIGIPRO:

Účinná elektronická kontrola

Díky ní motor dostane maximum výkonu z každé baterie Greenworks

Nízké zahřívání

Méně pohyblivých částí a minimum třecích ploch znamená, že se méně energie změní v teplo a více se spotřebuje na skutečnou práci

Tichý chod

Už tak tichý elektrický motor se díky menšímu množství pohyblivých částí stává ještě tišším.

O 30% více síly

Nové motory DigiPro Vám poskytnou takovou sílu, na kterou jste byli dosud zvyklí pouze u benzínových strojů. A to vše bez emisí a nákladné údržby.

O 80% delší životnost

Motory DigiPro vydrží mnohem déle než standardní elektrické motory.

O 70% méně vibrací

Výrazně méně škodlivých vibrací šetří vaše zdraví a zvyšuje pracovní komfort a pohodu.

Vyšší otáčky

Výrazně vyšší otáčky motoru DigiPro se významně podílí na vysokém výkonu celého stroje.


Nářadí GreenWorks neprodukuje žádné emise a je nositelem značky „nulová uhlíková stopa“. Nulové emise v případě GreenWorks však neznamenají jakékoliv omezení ve výkonu stroje. Nové aku články spolu s novými, vysoce účinnými motory Vám dají podobnou porci výkonu a síly jako běžné benzínové stroje.

Technické parametry:
Typ motoru : aku. indukční 40 V
Délka lišty : 250 mm
Rychlost řetězu : 15 m/s
Výdrž na jedno nabití : 30 min (2Ah) / 60 min (4Ah)
Objem olejové náplně : 0.12 l