Bezdrátová trávní sekačka GE-CM 36/47 HW Li je šikovným pomocníkem na zahradě. Má silný bezkartáčový motor, Vortex Technologie Deck. Sekačka má dvě silné 18 V Li baterie (4,0 Ah) pro dlouhou výdrž, aniž byste museli řešit otravné napájecí kabely. 6-úrovňové nastavení výšky řezu se nastavuje centrálně.

Aku sekačka GE-CM 36/47 HW Li je vybavena skládací dlouhou rukojetí, kterou lze výškově nastavit do tří úrovní. Skládací rukojeť zajistí pohodlné skladování i v minimálním prostoru. Tato sekačka je vybavena také indikátorem úrovně nabití baterie, kde si můžete zkontrolovat aktuální stav nabití na první pohled. Kromě toho, akumulátory mohou být použity pro všechny ostatní nástroje z rodiny Power X-Change.
Sekačka je dále vybavena boční vyhazovací funkcí. Příznivci mulčování ocení mulčovací soupravou, která posečenou trávu rovnoměrně rozloží po trávníku. Velkým 75 l koš pro zachycení trávy je vybaven indikátorem, takže můžete na první pohled vidět, kdy je čas jej vyprázdnit. Je doporučována pro trávníky do cca 500 m2, ale může zdvojnásobit čtvereční metry vložením dvou dalších baterií. Dodávané v setu -2 x rychlonabíječka, 2 x 4,0 Ah baterie.
Technické parametry:
Akumulátor: 18 V (2x) | 4000 mAh | Li-Ion
Šířka řezu: 47 cm
6 x centrálně nastavitelná výšky řezu: 30-65 mm
Kapacita zachycovacího zařízení: 75 L
Průměr předního kola: 200 mm
Zadní průměr kola: 280 mm
Hmotnost produktu: 27,9 kg