Originální svařovací hořák ABICOR BINZEL série MB EVO.

Typová řada hořáků MB EVO představuje novou koncepci hořáků, která razí v jejich designovém i funkčním řešení zcela nové cesty. Svařovací hořák zde tvoří spolu s rukou svářeče jeden silný celek. Jedinečná ergonomie, která je souhrou tvaru rukojeti, umístění i tvaru tlačítek a konstrukčního řešení kulového kloubu, poskytuje svářeči dostatek citu pro probíhající svařovací proces a tím i nejlepší výsledky svařovacích operací.

MIG/MAG Svařovací hořáky MB EVO, vzduchem chlazené mají rukojeť v pravém 2-komponentním robustním a ergonomickém provedení, která je do plochého tvaru a optimální polohu tlačítek pro precizní a spolehlivé ovládání. Speciální geometrie vnitřního prostoru je navržená pro „studenou“ rukojeť a nejvyšší míru mechanického namáhání. Tyto hořáky mají osvědčený „MB“ koncept spotřebních dílů pro dosažení dlouhé životnosti. Robustní a optimálně dimenzovaná centrální přípojka.

Technické parametry:

Délka: 5 m

Způsob chlazení: plynem

Zatěžovatel: 60 %

Zatížení CO2: 150 A

Zatížení směsný plyn M21 dle DIN EN ISO 14175*: 150 A

Průměr drátu: 0,6 - 1,0 mm

Připojení: EURO koncovka

* K testu použit svařovací zdroj se standardní VDE volt/amp charakteristikou (U=14+0.05xl). V případě svařování pulsním obloukem redukujte výkon o 35%.