Pico 300 cel je 100% vhodné na staveniště a k využití generátoru díky rozšířenému rozsahu síťového napětí. Digitální ovládání s velmi snadnou obsluhou a displej se zobrazením svařovacího proudu a napětí. Svařování metodou WIG (Liftarc). Celulózové elektrody: 100% jistota svislého svaru. Možnost nastavení funkcí Arcforcing a Hotstart. Antistick. Přívodní kabel 5 m.

Ovládání Pico 300 cel

Nejjednodušší obsluha s maximálním komfortem

Intuitivní uživatelské rozhraní s ovládáním jedním tlačítkem.

Navigace postupu obsluhy při nastavování parametrů svařování.

Reprodukovatelné nastavení všech parametrů svařování na digitálním displeji.


Zařízení PICO 162 a 180, malí siláci značky EWM, jsou sotva větší než krabice od bot, a přitom představují skutečnou musí váhu. Mimořádně šikovné invertorové proudové zdroje jsou skuteční všeumělové. Výkonem 160 nebo 180 ampér kladou ve své třídě nová měřítka. Vynikající svařovací vlastnosti, velký rozsah síťového napětí a snadná manipulace dělají na montáži ze systému PICO odborníka na ruční elektrické svařování. Univerzál: Zařízení PICO 162 MV (Multi-Volt-Variante) identifikuje automaticky specifická místní síťová napětí v rozsahu 115 až 230 voltů.

Přednosti

Funkce Antistick - svařujte jako profesionálové

Velmi snadné svařování. Oblouk hoří klidně, obalená elektroda se nelepí a nevyžíhá.

Arcforce: Tuning pro každou elektrodu

Využitím technologie Arcforce mohou dosáhnout všechny typy elektrod optimálních svařovacích vlastností. Bez zkratů zejména u rutil-celulózových elektrod.

Špičkový svar i při použití silných elektrod

Pro zařízení Pico nejsou potíží ani 4milimetrové elektrody. Nejmodernější invertorové technologie s vynikající dynamikou regulace dodávají stabilní oblouk. I svařování s použitím obtížně svařovatelných rutilových nebo rutilcelulózových elektrod je tak snadné.

Lehký, přenosný, mobilní

Snadná přeprava do jakéhokoliv místa použití. Na žebřících nebo na úzkém lešení, minimální rozměry a nízká hmotnost v robustní plastové skříni.

100 % vhodný pro použití na stavbách

Na největší staveniště a do nejtvrdších montážních podmínek, při použití přívodních síťových kabelů o délce do 50 m nebo přímo na generátoru. Velká tolerance v oblasti výkyvů v síti zajišťuje perfektní výsledky svařování.

Spolehlivost, bezpečnost, úspora nákladů

Všechny elektrické součásti jsou mimořádně chráněny proti prachu. Tepelně regulovaný ventilátor zabraňuje zbytečnému nasávání nečistot. Sečteno a podtrženo: Nenáročná údržba, spolehlivý a bezpečný provoz - dohromady úspory nákladů!

Výhody

Vysoký komfort při přenášení

Stabilní a pohodlný popruh, úzké a pohodlné provedení.

Moderní ergonomický kryt

Čelní a zadní část přístroje z rázově tuhého plastu se zaoblenými hranami a rohy.

Nezničitelné

Boční plechy z hliníkového plechu s povrchovou úpravou práškováním.

Inteligentní konstrukce krytu

Optimalizované vedení vzduchu pro dlouhou dovolenou dobu zapnutí.

Ovládací prvky

Mimořádně stabilní, přehledné a chráněné uspořádání.

Bezpečný a spolehlivý provoz

Integrované regulátory teploty chrání proti přetížení.

Cena je uvedena za samostatný stroj.


Technické parametry: