Společnost Stroje a vybavení s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek, pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro cílení reklamy. Více informací

Souhlasím

Předváděcí akce AlfaIn

 Předváděcí akce AlfaIn


Svářečky-obchod.cz - svářecí technika
Zbývá 3630 Kč do dopravy ZDARMA.
 Košík
Rychlá navigace

Předváděcí akce AlfaIn


Děkujeme všem obchodním partnerům, kteří se zúčastnili předváděcího dne širokého spektra svářecí techniky a elektrocentrál zaměřený na Stroje a Vybavení společnosti Alfa-in a.s. Při této prezentačně-prodejní akci  si zákazníci mohli prakticky odzkoušet funkci a vlastnosti jednotlivých strojů v reálných podmínkach provozu. Velký zájem m.j. vzbudil svařovací synergický invertor určený pro MIG/MAG, MMA a drážkování - aXe 500 IN COMPACT-44 H2O, který léta nachází uplatnění v komerečním  i průmyslovém použití. Z pohledu elektrocentrál, bylo m.j. možné vidět simulaci zálohy rodinného domu  jednofázovou centrálou Arctos 9000 B CCL, pomocí tzv. automatického startu AT 207, kdy bylo jednoduše ilustrovány jednotlivé dílčí kroky, která nastaly při výpadku elektrické energie. Taktéž bylo možné shlédnout největší benzínovou cetrálu Grizzli 25000 V CCL EFI s 3 fázovým výkonem 25 kVA , připojenou pod energetickou zátěž.  Velké poděkování patří především vedení společnosti Alfa-in a.s., za podporu prodeje, kterou nám tímto projevili. Na ukázku můžete shlédnout momentky z tohoto mimořádného dne.

Vám všem přejeme hodně pracovních i osobních úspěchů a těšíme se na další shledání.

Za Tým Svářeček-obchod.cz, Josef Ryšica.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací  zde

Podnikatel Stroje a vybavení s.r.o. je povinen vést tržby dle zákona o EET a to od data 1.3.2017.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  (vygenerováno za: 0.029082059860229s) Mapa webu © 2008 - 2018 powered by  David-Studio.net