Kombo sada 54V a 18V DeWALT FLEXVOLT DCK2057T2T obsahuje mečovou pilu DCS388, příklepovou vrtačku DCD996, 2x akumulátor 18V/54V 6,0 Ah, nabíječku a 2x kufr TSTAK.

Aku mečová pila 54V DCS388N

Aku mečová pila DeWALT FLEXVOLT DCS388 kombinuje výhody akumulátorového nářadí s velmi dlouhou výdrží bez výměny či nabíjení akumulátoru. Nová FLEXVOLT baterie umožňuje využít výhody akumulátorového nářadí s výkonem nářadí napájeného kabelem. Baterie FlexVolt poskytuje nesrovnatelný napájecí zdroj 54 V a nejdelší provozní dobu na trhu. Spínač s citlivým nastavením rychlosti a aretací. Dvoupolohová upínací svorka pilového listu umožňuje pohodlné řezání a zvyšuje univerzálnost pily.

Pákové upínání pilových listů bez použití jiného nářadí umožňuje jejich rychlou a snadnou výměnu. Otočná nastavitelná patka s otevřenou horní částí zaručuje dokonalou stabilitu a viditelnost pilového listu během řezu. Špičkový výkon výrobku - spojení vysoké pracovní rychlosti a výjimečné provozní doby zaručuje nejvyšší produktivitu v této třídě nářadí. Pečlivě testovaný výrobek zaručuje standardní odolnost nářadí DEWALT. Dokonale vybroušená ergonomie zaručuje unikátně uživatelsky přívětivé elektrické nářadí. Má k dispozici více funkcí pro zvýšení pracovního výkonu, včetně LED pracovní svítilny a výměny pilového listu bez použití nářadí.

Technické parametry:

Typ baterie: XR Li-Ion
Napájecí napětí: 54 V
Počet zdvihů naprázdno: 0 - 3 000 z/min
Délka zdvihu: 28,6 mm
Max. Řezná kapacita dřeva: 300 mm
Max. Řezná kapacita [Ocelové profily a trubky]: 130 mm
Max. Řezná kapacita [PVC]: 160 mm
Hmotnost: 3,6 kg

Aku třírychlostní příklepová vrtačka 18V DCD996

Nejnovější generace bezuhlíkové příklepové vrtačky DeWALT DCD996 s odolnou celokovovou převodovkou se 3 převodovými stupni zaručuje delší provozní dobu a životnost nářadí. Elektronická spojka a možností nastavení 11 poloh pro hodnotu momentu zaručuje optimalizovanou přesnost při šroubování. CS Includes a TStak Compatible Kitbox to organise you tools and accessory storage.

Rychloupínací sklíčidlo 13 mm se západkou s automatickým zajištěním hřídele umožňuje rychlou výměnu nástrojů. Konstrukce inteligentního spouštěcího spínače zaručuje dokonalou ovladatelnost při každé práci. LED diodová svítilna se zpožděním zaručuje lepší viditelnost a funkci svítilny. Zdokonalená konstrukce rukojeti zaručuje lepší ovladatelnost a maximální komfort. Baterie Li-Ion umožňují velmi snadné vkládání a vyjímání a jsou opatřeny indikátorem stavu nabití. Ocelový háček na řemen a magnetický držák nástrojů zaručují pevné a bezpečné uložení. Součást inteligentní řady XR Lithium Ion určená pro efektivní a rychlé provádění pracovních úkonů.

Technické parametry:

Typ baterie: XR Li-Ion
Napájecí napětí: 18 V
Kapacita baterie: 6,0 Ah
Max. moment (tvrdý materiál): 95 Nm
Max. moment (měkký materiál): 66 Nm
Výkon: 820 W
Otáčky naprázdno: 0 - 450/ 1 300/ 2 000 ot./min
Rázů/min: 0 - 8 600/ 25 500/ 3 8250 ú/min
Kapacita sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Max. průměr otvoru [dřevo]: 55 mm
Max. průměr otvoru [kov]: 15 mm
Max. průměr otvoru [zdivo]: 16 mm
Délka: 213 mm
Výška: 208 mm
Šířka: 70 mm
Hmotnost: 2,1 kg

Podmínky pro získání záruky 3 roky.

http://www.dewalt.cz/3/