Výhodný set aku mečové pily DCS388N s nabíječkou + 2 akumulátory 6,0Ah DCB118T2 ZDARMA.

Tato nabíječka upravuje nabíjecí proud podle typu baterie. Baterii s kapacitou 6,0 Ah nabíjí za 60 minut. LED indikátor stavu nabití akumulátoru. Možnost montáže na zeď. Kompaktní rozměry pro snadné skladování. Dodávána s 2 bateriemi DCB546 (6,0Ah) XR FLEXVOLT pro maximální výdrž a výkon vašeho nářadí. Baterire mají napájecí napětí 18 V nebo 54 V pro nepřekonatelný výkon. Jsou kompatibilní s XR 18 V systémem nářadí a 54 V systémem nářadí FLEXVOLT.

Aku mečová pila bez aku DeWALT FLEXVOLT DCS388N kombinující výhody akumulátorového nářadí s velmi dlouhou výdrží bez výměny či nabíjení akumulátoru. Nová FLEXVOLT baterie umožňuje využít výhody akumulátorového nářadí s výkonem nářadí napájeného kabelem. Baterie FlexVolt poskytuje nesrovnatelný napájecí zdroj 54 V a nejdelší provozní dobu na trhu. Spínač s citlivým nastavením rychlosti a aretací. Dvoupolohová upínací svorka pilového listu umožňuje pohodlné řezání a zvyšuje univerzálnost pily.

Pákové upínání pilových listů bez použití jiného nářadí umožňuje jejich rychlou a snadnou výměnu. Otočná nastavitelná patka s otevřenou horní částí zaručuje dokonalou stabilitu a viditelnost pilového listu během řezu. Špičkový výkon výrobku - spojení vysoké pracovní rychlosti a výjimečné provozní doby zaručuje nejvyšší produktivitu v této třídě nářadí. Pečlivě testovaný výrobek zaručuje standardní odolnost nářadí DEWALT. Dokonale vybroušená ergonomie zaručuje unikátně uživatelsky přívětivé elektrické nářadí. Má k dispozici více funkcí pro zvýšení pracovního výkonu, včetně LED pracovní svítilny a výměny pilového listu bez použití nářadí.

Technické parametry:

Typ baterie: XR Li-Ion
Napájecí napětí: 54 V
Počet zdvihů naprázdno: 0 - 3 000 z/min
Délka zdvihu: 28,6 mm
Max. Řezná kapacita dřeva: 300 mm
Max. Řezná kapacita [Ocelové profily a trubky]: 130 mm
Max. Řezná kapacita [PVC]: 160 mm
Hmotnost pily: 3,6 kg

Podmínky pro získání záruky 3 roky.

http://www.dewalt.cz/3/